Projekty ogrodów

Projektowanie ogrodów jest naszą pasją od wielu lat. Pasją, która pozwala nam realizować zamiłowanie do tworzenia piękna wokół nas. Każdy ogród ma swój niepowtarzalny klimat, który jest odzwierciedleniem osobowości jego użytkowników.

Projektując ogrody staramy się wsłuchać w ten klimat, wydobyć go i zapisać na kartce papieru. Do każdego zlecenia przygotowujemy się indywidualnie, gdyż każdy projekt ogrodu jest dla nas wyzwaniem, staje się niepowtarzalny – zapraszacie nas Państwo przecież do siebie, czyniąc autorem Waszego miejsca odpoczynku, relaksu czy zabawy.
Ogród, teren zielony to niejako przedłużenie domu czy instytucji, dlatego staramy się im nadać odpowiedni charakter. Dbamy o to, by formę przyszłego terenu warunkowali jego użytkownicy. Projektujemy ogród dla klienta a nie odwrotnie. Wzajemne zrozumienie i nasze zaangażowanie dadzą atrybuty niezbędne do stworzenia projektu tak indywidualnego jak jego właściciele.

Po wykonaniu i zaakceptowaniu projektu można przystąpić do realizacji, podczas której jedynym Państwa zadaniem jest przyglądanie się jak powstaje wymarzony ogród.

Zainteresowanych zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego lub skontaktowania się z nami telefonicznie pod numerami telefonu: 52/584-00-44, 600-878-115.