Realizacje

WYBRANE REALIZACJE


1.    Remont budynku Ministerstwa Sprawiedliwości oraz zagospodarowanie terenu dziedzińca – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury i konstrukcji.

2.    Muzeum Narodowe we Wrocławiu – rewitalizacja, Pawilonu Czterech Kopuł (obiekt pod opieką konserwatorską) – przedmiar robót, kosztorysy inwestorskie, STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji i branży sanitarnej.

3.    Budowa Baz Śmigłowcowych Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach i Gdańsku – przedmiar robót, kosztorys inwestorski i STWiORB w zakresie architektury i konstrukcji wraz z zagospodarowaniem terenu.

4.    Dostosowanie istniejącego budynku Biblioteki Narodowej w Warszawie do wymagań ekspertyzy technicznej – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji i branży elektrycznej.

5.    Remont gmachu Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski i STWiORB w zakresie architektury i konstrukcji oraz instalacji elektrycznych.

6.    Centrum handlowe Praktiker „DOM I OGRÓD” w Białymstoku dla Makro – przedmiar robót i STWiORB.

7.    Budowa biurowca w Białymstoku – WSKI, przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury i konstrukcji.

8.    Ujeżdżalnia i stajnia z częścią basenowo-rehabilitacyjną dla koni oraz z częścią klubowo mieszkalną w miejscowości Stanisławka – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury i konstrukcji wraz z zagospodarowaniem terenu.

9.    Osiedle mieszkaniowe 11 budynków wielorodzinnych „ALFA PARK – MORENA” i 4 budynków Osiedla Słoneczna Morena w Gdańsku – przedmiar robót, kosztorysy inwestorskie w zakresie architektury, instalacji sanitarnych, sieci i przyłączy wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

10. Budynki mieszkalne wielorodzinne o podwyższonym standardzie w Zalesiu Górnym, Zakopanem, Bydgoszczy, Warszawie, Białymstoku, Gdańsku – przedmiar robót, kosztorysy inwestorskie w zakresie architektury i konstrukcji, branży sanitarnej i elektrycznej.

11. Budynki mieszkalne wielorodzinne z usługami i garażem podziemnym w Piastowie, Gdańsku, Starogardzie Gdańskim, Białymstoku, Warszawie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury, konstrukcji, branży sanitarnej oraz elektrycznej

12. Biobank Świętokrzyski Regionalnego Centrum Naukowo – Technologicznego w Chęcinach, Podzamcze z infrastrukturą towarzyszącą – przedmiar robót, kosztorys inwestorski i STWiORB w zakresie architektury i konstrukcji wraz z zagospodarowaniem terenu.

13. Budynek Centrali PZU S.A I PZU Życie S.A. Warszawa, Al. Jana Pawła II 24 -Zmiana aranżacji pomieszczeń w XV piętrowym biurowcu- – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury, konstrukcji, branży elektrycznej oraz sanitarnej.

14. Teatr Nowy i Edukatorium w Warszawie dla potrzeb Międzynarodowego Centrum Kultury -przedmiar robót, kosztorys inwestorski, STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji, branży elektrycznej oraz sanitarnej.

15. Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, w zakresie architektury, konstrukcji.

16. Przebudowa i rozbudowa Budynku Magazynowo-Biurowego dla Szkoły Morskiej oraz Portu w Gdyni – przedmiar robót, kosztorys inwestorski i STWiORB w zakresie architektury i konstrukcji.

17. Hale Przemysłowe Bydgoszcz – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury, konstrukcji, branży sanitarnej i elektrycznej.

18. Adaptacja pomieszczeń biurowych na hotel w Pile–przedmiar robót, kosztorysy inwestorskie wielobranżowe oraz STWiORB.

19. Budowa obiektu sportowego oraz zespołu boisk sportowych typu Orlik z boiskiem do piłki nożnej wraz z kompletną infrastrukturą techniczną w Drzonkowie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski i STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji i zagospodarowania terenu.

20. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego wraz z placami manewrowymi oraz niezbędną infrastrukturą techniczną w Zamościu – przedmiar robót, kosztorys inwestorski i STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji i zagospodarowania terenu.

21. Zespół Obiektów Handlowych Lublin – WSKI.

22. Hotel w Zakopanem – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury i konstrukcji.

23. Przebudowa dworca kolejowego w Nowym Sączu – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, STWiORB w zakresie architektury i konstrukcji.

24. Modernizacja basenu pływackiego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji, branży sanitarnej i teletechnicznej.

25. Przebudowa i rozbudowa stadionu sportowego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji, branży sanitarnej, elektrycznej i teletechnicznej.

26. Remont, przebudowa i rozbudowa lekkoatletycznego stadionu w Pile – WSKI.

27. Budowa szkoły z przedszkolem wraz z infrastrukturą we Wrocławiu, Grodzisku Mazowieckim, Miszewie, przedmiar robót, kosztorys inwestorski, w zakresie architektury, konstrukcji, branży elektrycznej oraz sanitarnej.

28. Modernizacja i rozbudowa szpitala w Toruniu – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji, branży sanitarnej i elektrycznej.

29. Rewitalizacja kilku obiektów zabytkowych ojców Dominikanów oraz pałacu prywatnego Inwestora objętych nadzorem konserwatora zabytków w Krakowie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, w zakresie architektury i konstrukcji.

30. Remont Kliniki Dermatologii Szpitala Klinicznego imienia „Dzieciątka Jezus” w Warszawie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski, STWiORB w zakresie architektury, konstrukcji i branży elektrycznej.

31. Przebudowa budynku Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bydgoszczy – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury i konstrukcji.

32. Budowa stacji paliwowej Shell w Szczecinie – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie branży sanitarnej.

33. Pawilon polski na wystawę Expo 2015 w Mediolanie- opracowanie STWiORB.

34. Przebudowa hali magazynowej oraz budowa budynku biurowego w Czeladzi – przedmiar robót, kosztorys inwestorski w zakresie architektury, konstrukcji, branży elektrycznej oraz sanitarnej.

Opracowanie w wersji dwujęzycznej ( polsko –angielskiej).

 

 

I wiele innych.